Prejsť na obsah
Zelené tuje

Zelené tuje - Chovateľská stanica dlhosrstých kólií

Sleduj nás
info@kolie.sk
  • Domov
  • O nás
    • Galéria
  • Články
    • Novinky
    • Plemeno
  • Publikácie
  • Naše psy
  • Šteniatka
  • Odchovy
  • Objednávka
  • Kontakt

Urba Ultima Zelené tuje

Zelené tuje / Galéria / Urba Ultima Zelené tuje

Fotografie z nového domova

143064797-4340855441540-509252190-n
143064854-4340940163658-1004276025-n
1430228289-3959169619633-1915162865-n
1430560769-3158333599233-430950168-n
1430kolia-dlhosrsta-urba-ultima-zelene-tuje-01
1430kolia-dlhosrsta-urba-ultima-zelene-tuje-02
1430kolia-dlhosrsta-urba-ultima-zelene-tuje-03
1430kolia-dlhosrsta-urba-ultima-zelene-tuje-04
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje1
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje2
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje3
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje4
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje5
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje6
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje7
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje8
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje9
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje10
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje11
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje12
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje13
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje14-2
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje15
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje16
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje17
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje18
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje19
1430kolia-dlhosrsta-urba-zelene-tuje20

O nás

Chovateľská stanica Zelené tuje bola zaregistrovaná 1.4.1987.
Jej zakladateľom a prvým majiteľom bol známy slovenský veterinárny lekár MVDr. Michal Spišák. Základ chovu dala mahagónovo-zlatá sučka Borgia…

Čítať viac

Naše kólie

  • Unus pro multis Zelené tuje
  • Nyitramenti Brother Louie
  • Ars Amandi Zelené tuje
  • Aragorn Amnis Rhei
  • Zuckerfee Zea Zelené tuje
  • Vega Vitality Zelené tuje
  • Enigma Empress du Clos de Seawind

Menu

  • Domov
  • O nás
  • Naše psy
  • Galéria
  • Odchovy
  • Kontakt
  • Ochrana osobných údajov

Kontakt

  • 94901 Nitra - Čermáň
    Slovenská Republika

  • info@kolie.sk

Copyright © 1987 - 2026 Zelené tuje. Všetky práva vyhradené.