Šteniatka kólií z našej chovateľskej stanice odchovávame v kruhu rodiny, v bezprostrednom kontakte s nami a našimi deťmi. Šteniatka i naše psy sú pod stálym veterinárnym dohľadom, pravidelne odčervované, vakcínované. Chováme výhradne na vyšetrených a zdravých jedincoch s dôrazom na vyrovnanú povahu. Záujemcovia o šteniatko dlhosrstej kólie z našej chovateľskej stanice nás môžu nezáväzne kontaktovať a položiť svoje otázky e-mailom na kolietuje@gmail.com

Pre získanie lepšieho rozhľadu doporučujeme si prečítať sekciu plemeno, nájdete tu informácie o cene, povahe, nárokoch plemena, jej vzťahu k deťom atď,  ale aj informácie na lepšie zorientovanie sa vo výsledkoch jednotlivých vyšetrení. Záujemcom o plemeno dávame do pozornosti aj monografiu plemena.

Šteniatka kólií z našej chovateľskej stanice predávame len s rodokmeňom = s preukazom o pôvode (FCI). Šteniatka sú predávané s mikročipom a Petpassom, vakcínované a odčervené. Chovateľský servis je samozrejmosťou.

AKTUÁLNA PONUKA VOĽNÝCH ŠTENIATOK KÓLIÍ 

Sučka trikolórnej farby

Sučka z vynikajúceho spojenia vhodná na chov, výstavy, ale i ako spoločník. Viac informácii ohľadne šteniatka, jej rodičov je na stránke  chovateľskej stanice YALESS BLUE.